Як еволюціонує гравірування виробів?

лазерная резка

Досвід компанії “Wee County Trophies”

Можливості застосування лазерних технологій практично безмежні.  Раніше механічні гравірувальні верстати використовувалися для персоналізації кубків, трофеїв і подарунків. Тепер індивідуальні гравюри виробляються за запитом клієнта на лазерному гравірувальному верстаті Trotec Speedy 300.

Чому представники гравіювального бізнесу вкладають гроші в лазерні верстати? 

Вирішальним фактором для інвестування в лазерний гравірувальний верстат стало бажання зробити компанію перспективною. Не всі замовлення можна було виконати за допомогою механічних гравірувальних верстатів. Обробка акрилу, скла або дерева повинна була бути замовлена ​​ззовні. Це коштувало часу і грошей. Завдяки впровадженню лазерних технологій в бізнес все матеріали тепер можуть оброблятися власними силами. Підприємці експериментують з матеріалами і постійно надихають своїх клієнтів новими продуктами. “З самого першого дня у нас був дуже хороший досвід роботи з лазерної гравіювання машиною”, – говорить Шон Кларк.

Огляд п’яти переваг лазерного гравірувального верстата в порівнянні з механічною гравіюванням:

  1. Всі матеріали можуть бути оброблені.
  2. Заготівлю не потрібно затискати, так як лазерна обробка є безконтактної. При механічній гравірування заготовка повинна бути міцно затиснута, що займає величезну кількість часу при серійному виробництві.
  3. Ніякого зносу інструменту. При механічній гравірування фрезерна головка зношується і потребує регулярної заміни.
  4. Дуже висока точність лазерного гравірувального верстата.
  5. Простота в експлуатації. 

 

Першоджерело >>

Останні публікації

У нас є ЦДМ Ricoh Pro C5300s

Повноколірна листова ЦДМ Ricoh Pro C5300s отримала престижну нагороду EDP в категорії «Кольоровий принтер формату SRA3 з піковим навантаженням до 499 000 стор/міс»

Ультрафіолетовий друк!

Ультрафиолетовая печать (UV- или УФ-печать) — разновидность печати с использованием УФ-отверждаемых чернил, которые застывают (фотополимеризуются) под воздействием ультрафиолетового излучения, образуя плёнку на запечатываемом материале.

CMYK та RGB для друку: у чому різниця?

При розробці дизайну для друку, є цілий ряд речей, які необхідно враховувати: потрібно подумати про сам дизайн, тип паперу, яку ви збираєтеся використовувати, про вибір друкарні (ми, звичайно, сподіваємося, що ви розглянете нас!), А також про інші витрати, пов’язані з проектом.

Про нас

Gold Future – рекламна агенція повного циклу. На сьогоднішній день ми маємо у Чернігові велике власне виробництво і спеціалізуємося на всіх напрямках рекламних продуктів, надаємо повний спектр рекламних послуг

Популярні публікації
Про команію

Gold Future – рекламна агенція повного циклу. На сьогоднішній день ми маємо у Чернігові велике власне виробництво і спеціалізуємося на всіх напрямках рекламних продуктів, надаємо повний спектр рекламних послуг

Контактна форма
Назад
Telegram
Viber
Phone