ОБ'ЄМНІ СВІТЛОВІ ЛІТЕРИ

Об’ємні світлові літери є найбільш ефективним і привабливим засобом зовнішньої реклами, в порівнянні зі світловими коробами. Виготовлення вивісок такого формату, особливо після впровадження правил, що упорядковують розміщення вивісок в Чернігові з 2020 року, стало домінуючим у зовнішній рекламі міста.

Як правило, конструкції виготовляються в поєднанні з іншими елементами зовнішньої реклами. Часто букви розміщують на несвітлові фризи, навіси над ганком, планшети з композитного матеріалу, скла. Комбінації форм і матеріалів, з яких буде виготовлена ​​реклама, залежать від можливостей і побажань замовника.

ЛІТЕРИ З ПЛАСТИКУ З ВНУТРІШНІМ ПІДСВІЧУВАННЯМ

Найпоширеніший варіант реалізації – об’ємні літери з внутрішньою підсвіткою світлодіодами (світиться тільки передня частина, а торці та задня стінка – не світлові). Світлодіоди можуть бути використані практично в будь-якому, навіть в досить агресивному навколишньому середовищі; незаперечна перевага світлодіодів полягає в компактності, яскравості і кількості споживаної електроенергії.

ОБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ З ВІДКРИТИМИ СВІТЛОДІОДАМИ

Такий вид підсвічування вважається найяскравішим, тому дуже підходить для ресторанів, розважальних центрів, нічних клубів, торгових комплексів, для всіх тих, кому потрібна дуже яскрава вивіска, що кидається в очі. Інтенсивність освітлення відкритих світлодіодів настільки висока, що видно навіть вдень. Об’ємним літерам з відкритими світлодіодами можна надати динамічний ефект, а саме: літери можуть загорятися по черзі, блимати, повільно затухати, або включатися і вимикатися, (всі ці ефекти можна комбінувати).

ЛІТЕРИ З КОНТРАЖУРНИМ ПІДСВІЧУВАННЯМ СВІТЛОДІОДАМИ

Літери з контражурним підсвічуванням – також один з популярних видів реалізації зовнішньої та інтер’єрної реклами.

ДЕ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ СВІТЛОВІ ЛІТЕРИ

Всі літери можна використовувати як зовні, так і всередині приміщення:

Ми допоможемо Вам розібратися у різноманітті технологій і реалізуємо будь-який проект з належною якістю

Задати запитання зручним способом

СВІТЛОВІ КОРОБИ І ПАНЕЛЬ-КРОНШТЕЙНИ

СВІТЛОВІ КОРОБИ (ЛАЙТБОКСИ)

Вивіски, що підсвічуються зсередини. Лайтбокс являє собою прямокутну або ж фігурну конструкцію. Такий вид вивіски є практично найефективнішим і затребуваним через те, що він може доносити інформацію до кінцевого споживача цілодобово, видно здалеку, а також має більш низьку вартість у порівнянні з об’ємними світловими літерами.

Світлові короби можна розділити на два типи:

Односторонні світлові короби

встановлюються найчастіше на стінах, складаються з: панелі, бічних стінок і задньої частини, на яку кріпиться електрообладнання

Двосторонні світлові короби

встановлюються під прямим кутом до фасаду будівлі, рекламна інформація нанесена з двох сторін

З досвіду можемо відзначити, що найбільшою популярністю користується круглий і фігурний двосторонній світловий короб.

Все більш затребуваним стає лайтбокс із фрезерованого композиту з підсвічуванням, у якого світиться не вся передня панель, а тільки фрезеровані її найважливіші елементи – логотип, напис. Завдяки цьому у багато разів підвищується читабельність тексту і видимість зображення.

ПАНЕЛЬ-КРОНШТЕЙН

Рекламно-інформаційна конструкція, що розташовується перпендикулярно до будівлі / забору / стовпа впритул або на деякому віддаленні за допомогою дистанційних ніжок (кронштейна). Конструкція може мати дві або більше рекламних поверхонь, (торець і нижню частину так само нерідко брендують, наносять фірмові логотипи і написи). Світлові панель-кронштейни – це конструктивно посилені двосторонні світлові короби, але часто їх називають консолями.

Відмінною особливістю цього виду рекламної конструкції від інших є те, що обидві рекламні площини конструкції орієнтовані перпендикулярно потоку транспорту і пішоходів, що дозволяє охопити цільову аудиторію в обох напрямках руху.

Панель-кронштейн може бути світловим або без підсвітки.

Експлуатація світлових коробів і панель-кронштейнів можлива як на вулиці, так і всередині приміщення.

Задати запитання зручним способом

СВІТЛОДІОДНІ І НЕОНОВІ ВИВІСКИ

СВІТЛОДІОДНІ ВИВІСКИ

Світлодіодні рекламні вивіски – конструкції, в яких в якості джерела підсвічування використовуються: відкриті світлодіоди, світлодіодні кластери або ж світлодіодна стрічка. Відмінною особливістю таких конструкцій є висока яскравість, невелике енергоспоживання і досить тривалий термін роботи.

Перевага використання світлодіодів полягає в їх невеликих розмірах, що дозволяє зменшити розміри самої вивіски і дає можливість дизайнерам розкрити весь свій потенціал. Це актуально в такій рекламі як виставкові стенди і при створенні різних інтер’єрних рішень.

АКРИЛАЙТ

Один з найбільш ефектних елементів інтер’єрної реклами – акрилайт (akrilight – від англійського словосполучення akril – оргскло і light – світло). Це тонка гравірована світлова панель з акрилового скла з вигравіруваним текстом, малюнком або логотипом. Контури зображення наносяться на акрілайти за допомогою гравіювання, як наповнювач кольором використовується вінілова аплікація. Підсвічування світлових панелей здійснюється з торцевої сторони, в результаті чого виникає ефект світіння вигравіруваного контуру.

НЕОНОВІ ВИВІСКИ

Вид рекламної конструкції, в якій в якості внутрішнього або зовнішнього освітлення використовуються трубки заповнені газом (неоном, аргоном і сумішами). Можуть бути різні поєднання кольорів і форм, а шарм які створюють такі конструкції неможливо повторити іншим типом підсвічування.

Світлову рекламу типу «неон» можна назвати одними з найбільш дієвих і помітних рекламних конструкцій, що є запорукою успішної зовнішньої реклами. Таким підсвічуванням можна вдало виділити деякі елементи декору, зробити на них акцент, зробити напис.

При виготовленні неонової зовнішньої реклами так само можуть бути включені світлодіодні елементи. Сама вивіска може бути як статичною, так і динамічною.

Світлові конструкції
НЕОНОВІ ВИВІСКИ, А КОНКРЕТНІШЕ - САМ «НЕОН» МОЖНА
РОЗДІЛИТИ НА ТРИ ТИПИ:

ВІДКРИТИЙ

при виготовленні реклами неонові трубки нічим не закривають

ЗАКРИТИЙ

неонові трубки поміщаються всередину об'ємних літер або світлових коробів

КОНТРАЖУР

неонові трубки поміщаються за букви, створюючи ореол світла навколо конструкції

Поєднання різних типів такої реклами зробить вивіску максимально помітною та вражаючою

Розміщення світлодіодних і неонових вивісок можливе як у приміщенні, так і на вулиці.

Задати запитання зручним способом

ДАХОВІ УСТАНОВКИ

Дахові рекламні установки – вид зовнішньої реклами, що встановлюється на дахах будинків, магазинів або торгових центрів. Їх особливістю є чудова видимість здалеку. При виготовленні дахових установок застосовується поєднання різних елементів зовнішньої реклами: об’ємних літер, світлових коробів та інших елементів великих розмірів.

Ефективність дахових установок очевидна, вони розташовуються на місцях, що найкраще видно і приваблюють величезну кількість захоплених поглядів перехожих яскравими кольорами і незвичайним підсвічуванням.

Даний вид рекламної конструкції додає виразності іміджу компанії, підкреслює її статус, символізує перевагу над конкурентами

Задати запитання зручним способом

ВХІДНІ ГРУПИ

Основне завдання, яке доводиться вирішувати при виготовленні рекламної вхідної групи – створення цілісності входу. Для цього наші фахівці продумують конструкції з’єднань, так, щоб стики на виході були мінімально помітні.

Вхідні групи, як правило, включають в себе:

Навіс над входом виготовляють із полікарбонату або з композитного матеріалу. Навіс є зручним рекламним носієм, на якому можуть розташовуватися вивіски різних типів, з підсвічуванням або без.

Колони для вхідної групи найчастіше виготовляються з металевої труби різного діаметру. Для декоративного оформлення колон конструкція може бути обшита композитом.

В якості декоративного облицювання вхідної групи, у залежності від проекту дизайну, використовуються композитні панелі з нанесенням повнокольорового зображення чи аплікації, а також: ПВХ, кольоровий акрил, дерево, листовий метал. Облицюванням можуть служити також світлові короби, розташовані по периметру входу. У такому випадку відпадає необхідність додаткового підсвічування вхідної групи.

Задати запитання зручним способом

РЕКЛАМНІ СТЕЛИ І ПІЛОНИ

СТЕЛИ

Високі рекламні конструкції, які зазвичай встановлюються на землі в безпосередній близькості від рекламованого об’єкта – торгового центру, автосалону, АЗС, котеджного селища, готелю і т.д. Часто стели обладнують підсвічуванням.

РЕКЛАМНИЙ ПІЛОН

Не тільки прямокутний сіті-формат. У більшості випадків це двосторонній короб, що складається з металевого каркаса, алюмінієвого профілю, листів оргскла і внутрішнього підсвічування. Однак сучасні технології дозволяють виготовляти конструкції абсолютно різної форми, текстури і розміру. Використовуються пілони як на вулицях (сіті-формат), так і в різних приміщеннях (інтер’єрні). У стандартних пілонах сіті-формату розміщують один або кілька рекламних плакатів.

Для отримання детальної інформації та оформлення замовлення скористайтесь зручним для Вас способом

Контактна форма