Зовнішня реклама та інтер'єрна реклама

Працюємо для Вас з 1996 року. Наша сфера –  зовнiшня реклама та інтер’єрна реклама. Власне виробництво – укомплектоване всім необхідним сучасним обладнанням та інструментом. Наші кваліфіковані фахівці відділу зовнішньої реклами мають досвід роботи в даній сфері більше 20-ти років, займаються виготовленням рекламних конструкцій різних розмірів, форм та складності.

Виконуємо виготовлення рекламних конструкцій під ключ

зовнішня реклама, інтер'єрна реклама

Рекламна вивіска конструкція, що встановлюється як на фасад будівлі, безпосередньо над входом, так і всередині приміщення. Вона одночасно є і засобом інформації (пошуковим маркером), і рекламою. 

Від якості дизайну і виготовлення вивіски залежить, в першу чергу, імідж організації і успіх її діяльності на ринку. Тому цей елемент можна сміливо назвати візитною карткою, яка говорить про рівень організації, якість та вартість послуг, що надаються, асортимент пропонованих товарів.

Виробляємо всі види рекламних конструкцій для зовнішнього та внутрішнього розміщення:

Як можна забрати вивіску, хто її зможе змонтувати?

Для вирішення цих завдань є кілька варіантів:

Вимога при підключенні світлових виробів до джерела живлення

Замовник повинен забезпечити виведення електропроводки до місця підключення світової вивіски. Для встановлення відповідної автоматики замовнику попередньо повідомляється споживана потужність.

Якщо на момент монтажу замовник не підготував підведення джерела живлення, то рекламна конструкція монтується і перевіряється його працездатність шляхом підключення через подовжувач. Надалі замовник проводить комутацію виробу самостійно або може викликати для цьго наших фахівців за окрему плату.

Монтаж не проводиться у разі:

ГАРАНТІЇ:

Наша агенція здійснює роботу по виготовленню одиничних рекламних конструкцій «під замовлення» згідно макету і технічним завданням, яке надає замовник. Тому наше виробництво не є серійним і продукція за індивідуальними замовленнями не має сертифікату. Проте, всі вироби зібрані вручну з належною увагою до якості і проведенням перевірки виробу перед здачею клієнтові. Конструкції збираються із сертифікованих матеріалів, перевіряються на відповідність технічному завданню і повному функціонуванню.

З чого складається вартість виготовлення вивіски

Ціна залежить від розмірів конструкції, матеріалів для виготовлення, вимог замовника, способу і умов монтажу та інших факторів. Тому в кожному конкретному випадку вартість розраховується індивідуально.

Реалізуємо Ваш проект будь-якої складності з належною якістю і увагою до дрібниць.

Робіть замовлення зручним для вас способом

Контактна форма