Реклама на радіо в Чернігові

ви отримаєте наступні переваги:
реклама на радио

Виготовлення реклами та ротація на радіо:

авторадио Чернигов

АВТОРАДІО

«Авторадіо» – це станція, орієнтована, перш за все, на автомобілістів і звертається саме до них. Але сьогодні досить популярна вона не тільки у цій категорії. Своє мовлення Авторадіо почало в 2004 році. Музичний формат радіостанції становить популярна ритмічна музика, диско, рок переважно 80-х і 90-х років. Також присутні і сучасні хіти зарубіжних і вітчизняних виконавців.
Розбавляють ефір популярні програми автомобільної тематики, за участю зірок і народних улюбленців, новинні передачі з максимально оперативною та цікавою інформацією, відомості з перших рук про пробки на дорогах, інтерактиви, динамічні ігри та веселі розваги.  «Авторадіо»  піднімає настрій і заряджає позитивом на цілий день.

Цільова аудиторія:
Основна аудиторія «Авторадіо»   – це чоловіки у віці 25-45 років. Вони забезпечені, у них середній і високий рівень доходу.

Частота: 100,6 FM

радио пятница

РАДІО П'ЯТНИЦЯ

Назва «Радіо П’ятниця» говорить сама за себе – кожен день створює особливий, піднесений, п’ятничний настрій! Девіз радіостанції – «У нас завжди – п’ятниця!» В ефірі звучать хіти зірок сучасної популярної української та російської музики, ретро музика – хіти 80-х, 90-х, 2000-х, кращі представники якісного шансону. Музика душевна і компанійська, що ніяк не заважає робочому настрою. Дні під неї протікають легко і невимушено. Слухачів радує не тільки музика, а й цікаві передачі і конкурси, гороскопи, анекдоти та ін. З «Радіо П’ятниця» п’ятниця не закінчується ніколи!

Цільова аудиторія:
Cлухають «Радіо П’ятницю» люди середнього віку 30-45 років, вони мають життєвий досвід, впевнені в собі і ведуть розмірений спосіб життя. Люблять працювати і відпочивати якісно. Більше половини аудиторії – чоловіки.

Частота: 103,9 FM

ретро фм Чернигов

РЕТРО РАДІО

Ретро завжди актуально. Адже, не встигнеш озирнутися – а твоя улюблена музика вже ретро. Саме тому “Ретро FM” багато років не втрачає верхніх позицій в ТОП найпопулярніших радіостанцій, адже бажаючих зануритися в ностальгію ніколи не буває мало. На Ретро-хвилі можна із задоволенням насолоджуватися класикою світової і вітчизняної естради, шлягерами найкращих виконавців 70-90-х років, саундтреками до культового кіно і іншою музикою, яку вже давно встигли полюбити багато людей.

Цільова аудиторія:
Постійні слухачі “Ретро FM” – це чоловіки і жінки від 30 до 55 років. Вони вже багато чого досягли в житті, твердо стоять на ногах і вміють досягати намічених цілей. Більшість з них мають високооплачувану роботу, яка приносить стабільний дохід. Ці люди мають високу купівельну спроможність і складають кістяк платоспроможного населення країни.

Частота: 102,4 FM

перец фм чернигов

Перець ФМ

Музично-гумористичне, стильне радіо «Перець FM» символічно почало свою роботу 1 квітня 2005 року. Жарти і гумор є не менш важливою частиною його ефіру, ніж музика. Сучасні пісенні хіти українських і зарубіжних виконавців розбавляються смішними розважальними передачами, анекдотами і приколами, поздоровленнями. Транслюються і свіжі новини світу, шоу-бізнесу, світської хроніки. В ефірі часто присутні знаменитості зі світу музики, кіно. «Радіо Перець FM» – позитивне і ненав’язливе. Радіоведучі – люди життєрадісні і прикольні. Вони піднімуть вам настрій і не будуть сильно завантажувати мозок. Досить налаштуватися на хвилю цього радіо, і порція сміху і заряду бадьорості на цілий день гарантована.

Цільова аудиторія:
Активні молоді люди і люди середнього віку від 25 до 45 років, що живуть ритмом сьогоднішнього дня, з достатком середнім і вище середнього.

Частота: 102,9 FM

радио энерджи

РАДІО ЕНЕРДЖІ

«NRJ» – так звучить сьогодні всім добре відоме радіо Європа плюс. Воно як і раніше залишається динамічним і сучасним, створеним для тих, хто живе  сьогоднішнім днем і отримує від цього задоволення. В ефірі – мікс з найкращою, актуальною, стильною і неодмінно якісною музикою. Це сучасні композиції для дорослих і молоді, стилів Dance, Pop, Rock, R & B і невелика кількість музики минулих років. Виконавці переважно закордонні. Ефір «NRJ» побудований за Європейською моделлю радіомовлення. У ньому крім музики присутні свіжі новини світу і України, факти про досягнення науки і технологій, історії успіху, шоу, інтерактивні, унікальні танцювальні проекти і багато іншого. Радіоведучі яскраві, молоді, створюють Ваш музичний настрій цілий день.

Цільова аудиторія:
Основні слухачі радіо «NRJ» – це активні та амбіційні молоді люди, віком від 18 до 35 років.

Частота: 105,9 FM

Вартість реклами на радіо в Чернігові розраховується індивідуально, оскільки залежить від тривалості ролика і рекламної кампанії в цілому, а також від кількості обраних радіостанцій.

ВАРТІСТЬ РЕКЛАМИ НА РАДІО

1 ГРИВНЯ

Вартість 1 секунди

ВІД 350 ГРН

Виготовлення аудіореклами

ЗНИЖКА 30%

При розміщенні кампанії тривалістю від 5 тисяч секунд

ЗНИЖКА 50%

При першому розміщенні аудіореклами

ПАКЕТНА ПРОПОЗИЦІЯ на 4 FM станціях

Що може бути краще, ніж реклама на 4 радіостанціях? Ваш бренд буде завжди на слуху та в тренді!

авторадио Чернигов
перец фм чернигов
радио энерджи
радио пятница

2 РАДІОСТАНЦІЇ
НА ВИБІР

грн/місяць
  • 1 місяць - 4000 грн
  • 3 місяць - 3500 грн
  • 6 місяців - 3000 грн

3 РАДІОСТАНЦІЇ
НА ВИБІР

грн/місяць
  • 1 місяць - 6000 грн
  • 3 місяць - 5000 грн
  • 6 місяців - 4000 грн

3 РАДІОСТАНЦІЇ
+1 В ПОДАРУНОК

грн/місяць
  • 1 місяць - 8000 грн
  • 3 місяць - 7000 грн
  • 6 місяців - 6000 грн

Хронометраж одного ролика до 20 сек

Ціна за запис ролика не входить до суми разміщеня

Кількість виходів на день - 6

Для отримання детальної інформації та оформлення замовлення

скористайтесь зручним для Вас способом:

Контактна форма