НЕСВІТЛОВІ ОБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ

Найпоширеніший варіант несвітлових об’ємних літер – літери з пластику та акрилу або з пластику і кольорової плівки Oracal 641 серії, без застосування підсвічування зсередини. Але їх виготовлення може бути реалізовано також із нержавіючої сталі, металу або дерева. Літери розміщують в основному на несвітлові фризи, навіси, планшети з композитного матеріалу. Комбінації форм і матеріалів, з яких буде виготовлена несвітлова вивіска, залежать від можливостей і побажань замовника.

Літери можуть бути використані як в приміщенні, так і на вулиці.

Задати запитання зручним способом

НЕСВІТЛОВІ ПСЕВДООБ'ЄМНІ (ПЛОСКІ) ЛІТЕРИ

Псевдооб’ємні плоскі накладні літери – це літери і інші об’ємні графічні елементи, вирізані з плоского матеріалу достатньої жорсткості: полістиролу, пластику, акрилу, дерева, композиту або металу.

Пседооб’ємні літери відрізняються від “справжніх” об’ємних літер тим, що мають малий об’єм – товщина літер рідко перевищує 5 мм. Вони не пустотілі всередині, і тому не можуть мати внутрішнього підсвічування. Для збільшення ефекту об’єму літери можуть кріпитися на невеликих стійках на відстані від стіни (вивіски), що візуально збільшує об’єм літер. А для підсвічування псевдооб’ємних літер найчастіше застосовується контражурне або зовнішнє підсвічування.

ПЛОСКІ ЛІТЕРИ ІЗ ПВХ

Спінений листовий ПВХ – це листовий пластик з дрібнопористою внутрішньою структурою і гладкою рівною поверхнею. Даний вид пластику – один з найбільш затребуваних матеріалів для виробництва зовнішньої реклами, так як він має ряд переваг: легкий; піддається різним методам обробки: нанесення друкованих зображень, різання, фрезерування, вигинання; в кілька разів дешевше інших альтернативних матеріалів для виготовлення табличок і вивісок. До мінусів можна віднести той факт, що при виготовленні плоских літер з ПВХ, колір торця залишається білим (його можна тільки зафарбувати). Літери з ПВХ розміщуються як в інтер’єрі, так і на вулиці.

ПЛОСКІ ЛІТЕРИ З АКРИЛУ

Акрил – матеріал, що складається з акрилових смол. До плюсів використання такого матеріалу можна віднести те, що він має світлорозсівну структуру, широку кольорову гаму, презентабельний вигляд. До мінусів – тільки високу вартість матеріалу. Можна використовувати в інтер’єрі і на вулиці.

ПЛОСКІ ЛІТЕРИ З АЛЮМІНІЄВОГО КОМПОЗИТНОГО МАТЕРІАЛУ

Композитна панель являє собою своєрідний «сендвіч» – два листа з алюмінію товщиною 0,2-0,5 мм з термопластичним прошарком між ними. У більшості випадків товщина алюмінієвої композитної панелі (АКП) – 3 мм.

Безсумнівним плюсом композитного матеріалу є його унікальні характеристики, легкість обробки і довговічність. Мінусом можна назвати вартість і особливість конструкції матеріалу – при виготовленні плоских літер всю структуру «сендвіча» з торця буде видно. Тому ми рекомендуємо використовувати матеріал для розміщення на великій висоті. Літери з АКП застосовують для розміщення в основному на вулиці.

Великий плюс псевдооб’ємних літер – реалізація необхідної вивіски при мінімальних витратах. Досить часто таку конструкцію можна прийняти за об’ємну вивіску, особливо якщо букви будуть закріплені за допомогою дистанційних кронштейнів і з контражурним підсвічуванням.

Задати запитання зручним способом

НЕСВІТЛОВІ ПЛОЩИНИ (ПАНЕЛІ)

Несвітлові площини це досить простий вид реклами. На таких вивісках зазвичай розміщують: назву фірми, логотип, режим роботи або ж якусь тимчасову інформацію. Найчастіше зовнішні несвітлові панелі використовуються при оформленні магазинів, салонів краси та інших закладів, які не вимагають освітлення в темний час доби. Несвітлова панель ідеально підходить в тому випадку, якщо Ваш бізнес знаходиться на стадії зародження і у Вас не передбачений великий бюджет на рекламну вивіску. Проте, якщо розробити стильний і оригінальний дизайн, навіть така вивіска без підсвічування буде виглядати гідно.

Виготовляємо такі види несвітлових площин:

1) Пластик товщиною 3-5мм або композит 3 мм + самоклеюча плівка з повнокольоровим друком зображення або аплікацією з кольорової плівки Oracal 641 серії, з металевим профілем або без;

3) Банер з повнокольоровим друком з відкритим типом натяжки на раму;

4) Банер з повнокольоровим друком із закритим типом натяжки на раму

Несвітлові панелі використовуються всередині приміщень, найчастіше у вигляді табличок, наприклад, якщо потрібно вказати назву відділу і його керівника, напрямок до якого-небудь відділу / товару і т.п.

Використання несвітлової реклами так само актуально і при оформленні вітрин – це найбільш простий спосіб донести до потенційних покупців інформацію про режим роботи, товари та ціни.

Застосування несвітлової реклами дозволяє досягти своєї мети з мінімальними витратами. Запорука успішної реклами – це оригінальність, і наш дизайнер допоможе створити унікальний дизайн, що буде привертати увагу навіть на звичайному плакаті або банері.

Задати запитання зручним способом

Вивіски з деревини

Крім виготовлення рекламних вивісок із пластиків і композитів частково ми працюємо і з таким матеріалами: фанера, МДФ, ДСП. Конструкції з цього матеріалу широко затребувані як для оформлення інтер’єрів, так і зовнішнього оформлення тематичних ресторанів, кафе і магазинів. Плюсом вивіски з дерева є «атмосферність» такого матеріалу – жодна імітація, навіть найкраща, не зможе передати того особливого ефекту, який випромінює конструкція з натурального дерева. Ще одним «за» може служити і те, що завдяки використанню світлодіодів високого класу герметичності, організація підсвічування, наприклад для виготовлення дерев’яних літер на фасад будівлі – зовсім не проблема.

Однак у дерев’яних вивісок є і мінуси – в силу впливу атмосферних опадів вони схильні до деградації, а при дуже тривалому використанні і вимиванні обробки можливе навіть загнивання. Тому вивіски або таблички такого виду слід розміщувати за наявності даху чи навісу.

Виготовлення несвітлових вивісок є найменш витратним типом зовнішньої реклами, що дозволяє донести до потенційних клієнтів всю потрібну інформацію. Однак, за рахунок відсутності внутрішнього підсвічування, в темний час доби ефективність падає. Щоб її підвищити – можна використовувати зовнішнє підсвічування.

Ми реалізуємо будь-який Ваш проект з належною якістю і увагою до дрібниць

Для отримання детальної інформації та оформлення замовлення скористайтесь зручним для Вас способом

Контактна форма