Розробка дизайну рекламної продукції

Одне з найважливіших напрямків в роботі РА «Gold Future» – розробка дизайн-проектів рекламного характеру. Ми створюємо проект з нуля і надаємо йому супровід на всіх наступних етапах: відкоригувати, узгодити, зверстати, роздрукувати і доставити до замовника. Або ж допомагаємо довести до досконалості вже наявний проект і відправити його на друк.

Дизайн – це глибокий творчий процес, який поєднує в собі масу маркетингових і графічних прийомів, орієнтованих на створення унікального рекламного продукту. Цілі будь-якого виробу – привернути увагу людини, донести до неї головну ідею і спонукати до зворотного зв’язку. Ці ж цілі стають головними завданнями для дизайнерів. 

Вирішивши ці завдання, Ви отримаєте якісний продукт, здатний в рази підвищити його прибуток, успішність, впізнаваність і конкурентоспроможність.

Замовити дизайн будь-якої рекламної продукції

Основні послуги нашої дизайн-студії – розробка логотипу та визначення фірмового стилю компаній.

Розробка логотипу – дизайн-процес, результат якого безпосередньо залежить від досвіду і навичок у сфері побудови знаків. Створення логотипу «з нуля» починається з оцінки всіх тонкощів сфери діяльності компанії і її індивідуальних особливостей. Дизайн логотипу фірми повинен бути простим, легко впізнаваним і мати свій суттєвий елемент відмінності. 

На першому етапі ми надамо Вам для заповнення бриф (анкету) з короткими основними і уточнюючими запитаннями щодо майбутнього знака. Після узгодження вартості і термінів виконання робіт почнемо розробку логотипу та підготовку варіантів на вибір, потім – доробку одного з них до затвердження.

1) Базовий пакет розробки логотипу “з нуля”:

Ціна - від 2000 грн

2) Створення логотипу за ескізом або чітким технічним завданням

Ціна - від 1000 грн

3) Переведення Вашого логотипу в вектор, відновлення, корекція

Ціна - від 500 грн

Розробка фірмового стилю – це створення візуального іміджу компанії і визначення концепції рекламної, корпоративної, сувенірної та друкованої поліграфічної продукції.

Починаємо розробку, як правило, з визначення Вашої цільової аудиторії. Адже чітке розуміння потенційного споживача, Ваших товарів або послуг, є важливим критерієм при створенні стилю.

Перший етап – заповнення Вами брифу з короткими основними або уточнюючими запитаннями, які необхідні для початку роботи. Після узгодження вартості і строків виконання робіт, приступаємо до розробки декількох варіантів логотипу. Слідом за затвердженням знаку йде робота над всіма елементами базового пакету фірмового стилю і підготовка короткої інструкції з їх використання.

Базовий пакет фірмового стилю:

Ціна - від 4000 грн

Робота над розробкою дизайну та підготовкою макету починається тільки після надання замовником необхідної інформації та остаточного узгодження всіх вимог. 

Відповідальність за зміст затвердженого макету несе замовник.

Вартість дизайнерських послуг залежить, в першу чергу, від складності технічного завдання і завжди узгоджується з клієнтом в процесі обговорення завдання.

Наші дизайнери створять для Вас ефективний дизайн рекламної продукції будь-якого виду та складності. 

Для отримання детальної інформації та оформлення замовлення

скористайтесь зручним для Вас способом:

Контактна форма