Чи чули Ви про інставізитку?

Інставізитки з’явилися в соцмережі близько року тому. Це було одне з найбільш очікуваних оновлень. Зараз зясуємо, що таке інставізитка, навіщо вона потрібна і як її використовувати в бізнесі.

Що таке інставізитка і навіщо вона потрібна?

Чи чули Ви про інставізитку? Що таке інставізитка.

Інставізитка («Іменний тег», або Nametag) – це аналог QR-коду. Ви можете створити її в своєму профілі.

Мета запуску іменних міток – це персоналізація користувачів. Nametag – дозволяє людям знаходити й ідентифікувати ваш профіль Instagram. Працює за принципом QR-коду.

Тобто, ви можете роздрукувати свою інставізитку, розклеїти її у вигляді оголошень на під’їздах і люди, скануючи її побачать інформацію про ваш профіль і зможуть підписатися.

Як зробити інставізитку для бізнесу?

Щоб зробити інставізитку, потрібно створити Nametag. Перейдіть у свій профіль в Instagram і натисніть на кнопку у вигляді трьох смужок, відкриється меню, де потрібно вибрати вкладку «Instagram-візитка» (при першому відвідуванні вас будуть супроводжувати підказки поверх екрану).

Відкриється вікно, де можна вибрати один з варіантів Nametag:

Колір. Перший варіант оформлення Nametag – вибір кольору фону. Схоже на те, коли ви додаєте текст в сторіз. Натискайте на фон, щоб міняти його колір.

Смайли. Наступний тип бекграунду – смайлики. Представляє з себе патерн зі смайлів. Натисніть на підкладку, щоб вибрати смайлик, який буде використовуватися на ній.

Селфі. Останній спосіб створення персональної мітки – зробити Селфі. Знак емодзі, який буде підставлений поруч з вашим Селфі, також можна змінювати, натискаючи на нього.

Або Ви можете звернутись до нас і наша компанія зробить для вас все необхідне.

Першоджерело >>

Останні публікації

У нас є ЦДМ Ricoh Pro C5300s

Повноколірна листова ЦДМ Ricoh Pro C5300s отримала престижну нагороду EDP в категорії «Кольоровий принтер формату SRA3 з піковим навантаженням до 499 000 стор/міс»

Ультрафіолетовий друк!

Ультрафиолетовая печать (UV- или УФ-печать) — разновидность печати с использованием УФ-отверждаемых чернил, которые застывают (фотополимеризуются) под воздействием ультрафиолетового излучения, образуя плёнку на запечатываемом материале.

Як еволюціонує гравірування виробів?

При розробці дизайну для друку, є цілий ряд речей, які необхідно враховувати: потрібно подумати про сам дизайн, тип паперу, яку ви збираєтеся використовувати, про вибір друкарні (ми, звичайно, сподіваємося, що ви розглянете нас!), А також про інші витрати, пов’язані з проектом.

Про нас

Gold Future – рекламна агенція повного циклу. На сьогоднішній день ми маємо у Чернігові велике власне виробництво і спеціалізуємося на всіх напрямках рекламних продуктів, надаємо повний спектр рекламних послуг

Популярні публікації
Про команію

Gold Future – рекламна агенція повного циклу. На сьогоднішній день ми маємо у Чернігові велике власне виробництво і спеціалізуємося на всіх напрямках рекламних продуктів, надаємо повний спектр рекламних послуг

Контактна форма
Назад
Telegram
Viber
Phone