Ультрафіолетовий друк!

ультрафіолетовий друк

Ультрафіолетовий друк (UV- або УФ-друк)  – різновид друку з використанням УФ  чорнил, які застигають (фотополімеризуються) під впливом ультрафіолетового випромінювання , утворюючи плівку на матеріалі.

Технологія УФ-друку широко застосовується у виготовленні брендованої сувенірної продукції: ручок, флеш-карт, запальничок, блокнотів, брелоків і ін. Зображення наноситься практично на будь-яку основу після попередньої обробки – знежирення, очищення від пилу, обробки спеціальними розчинами для кращої адгезії фарби.

Розвиток УФ-друку проходив у кілька складних етапів. Вперше в світі струменевий принтер для УФ-друку з’явився 2000 року (Durst Rho160). У той час, через недостатній розвиток світлодіодних технологій, вибір виробників зупинився на УФ-лампи, як основному джерелі УФ-випромінювання.

В даний час середній термін експлуатації УФ-лампи – 600-1500 годин. З моменту включення лампи до початку роботи проходить від 2-х до 15-ти хвилин, в залежності від лампи. Спектр випромінювання УФ-лампи – складає всього лише 30% необхідного спектра.

Характеристики УФ-чорнил:

  • стійкість;
  • зручність викоистання;
  • екологічність;
  • варітсть;
  • відсутність обмежень на матреіали.

Більш детально можна ознайомитись про УФ-друк у нас на сторінці тут та у Вікіпедії тут.

 

Останні публікації

У нас є ЦДМ Ricoh Pro C5300s

Повноколірна листова ЦДМ Ricoh Pro C5300s отримала престижну нагороду EDP в категорії «Кольоровий принтер формату SRA3 з піковим навантаженням до 499 000 стор/міс»

Ультрафіолетовий друк!

Ультрафиолетовая печать (UV- или УФ-печать) — разновидность печати с использованием УФ-отверждаемых чернил, которые застывают (фотополимеризуются) под воздействием ультрафиолетового излучения, образуя плёнку на запечатываемом материале.

CMYK та RGB для друку: у чому різниця?

При розробці дизайну для друку, є цілий ряд речей, які необхідно враховувати: потрібно подумати про сам дизайн, тип паперу, яку ви збираєтеся використовувати, про вибір друкарні (ми, звичайно, сподіваємося, що ви розглянете нас!), А також про інші витрати, пов’язані з проектом.

Про нас

Gold Future – рекламна агенція повного циклу. На сьогоднішній день ми маємо у Чернігові велике власне виробництво і спеціалізуємося на всіх напрямках рекламних продуктів, надаємо повний спектр рекламних послуг

Популярні публікації
Про команію

Gold Future – рекламна агенція повного циклу. На сьогоднішній день ми маємо у Чернігові велике власне виробництво і спеціалізуємося на всіх напрямках рекламних продуктів, надаємо повний спектр рекламних послуг

Контактна форма
Назад
Telegram
Viber
Phone